Državno tekmovanje iz angleščine za 7. razred

l

7. maja, 2022

 

Na državnem tekmovanju iz angleščine za 7. razred, ki se je končalo 20. aprila, sta tekmovali dve skupini, ki sta morali posneti kratek video na temo A little kindness goes a long way po vseh predpisanih kriterijih. Skupina v zasedbi Maša Kavčič Rozman, Judita Kosec in Tilka Hutter, 7.a, je dosegla 18. mesto in si prislužila srebrno priznanje. Njihov video si lahko ogledate na spodnji povezavi. Druga skupina, ki sta jo zastopali Pia Prevodnik in Taja Ovsenik Eržen, 7.a, pa je dosegla 48. mesto.

Čestitke vsem tekmovalkam.

 

mentorica Katja Marenk

Zadnja obvestila:

Strunjan – 5. dan

Strunjan – 5. dan

Zaključujemo čudovit teden v sončnem Strunjanu. Počasi prihajamo domov. Ekipa Strunjan 22

Strunjan – 4. dan

Strunjan – 4. dan

Tudi to jutro smo se zbrali na zbirnem mestu in odšli na okusen zajtrk. Nato smo se na travniku...

Strunjan – 3. dan

Strunjan – 3. dan

Danes smo doživeli veliko lepega. Po zajtrku smo si ogledali soline in si v muzeju ogledali...

Strunjan – 2. dan

Strunjan – 2. dan

Preživeli smo še en pravi poletni dan. Namenili smo ga spoznavanju obmorskega dela Slovenije,...

Dostopnost