Rezultati Cankarjevega tekmovanja

22. novembra, 2021

Tekmovanja se je udeležilo 94 učencev od 4. do 9. razreda.
43 tekmovalcev bo prejelo bronasto Cankarjevo priznanje.

Med četrtošolci so to naslednji učenci: Sara Sajovic, 4. p, Sara Benedičič, 4. b, Ajda Rapić, 4. p, Blaž Menegalija, 4. d, Vesna Kosem, 4. d, Tai Pavlič 4. a.

Med petošolci: Sofia Ličen Laznik, 5. b,  Eva Jeglič, 5. d, Mia Erbežnik, 5. a, Ema Mihelič, 5. p, Alma Tirović, 5. d.

Med šestošolci: Nika Klančar, 6. b, Matic Zadražnik, 6. b, Oskar Šavs, 6. b, Eva Jošt, 6. a, Nina Jarc, 6. c.

Med sedmošolci: Maša Kavčič Rozman, 7. a, Karolina Jere, 7. b, Klara Uranič, 7. b, Elizabeta Plut, 7. b, Tilka Hutter, 7. a, Taja Ovsenik Eržen, 7. a, Pia Prevodnik, 7. a, Zala Bajt, 7. b, Manca Širca, 7. b, Zala Uranič, 7. b.

Med osmošolci: Julija Plut, 8. b, Nika Likar, 8. a, Julija Jelenc, 8. b, Žana Lunar, 8. b, Suzana Rutar, 8. a, Eva Eržen, 8. b, Julija Jošt, 8. c.

Med devetošolci: Sara Arh Husanović, 9. c, Tina Meglič, 9. c, Eva Jere, 9. c, Nina Antolič, 9. b, Sara Frelih, 9. c, Ivana Vita Kokalj, 9. a, Eva Zupin Muzik, 9. a, Klara Koncilja, 9. b, Ajda Navršnik, 9. b, Eva Ošaben, 9. c.

Vsem tekmovalcem se zahvaljujemo za vloženi trud in množično udeležbo na tekmovanju, prejemnikom priznanj pa iskreno čestitamo.

Slikamo z lučko

Z učenkami Likovnega snovanja 3 smo letos opravile nalogo, ki je lani zaradi zaprtja šole nismo...