Šolsko tekmovanje iz logike

11. oktobra, 2021

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ LOGIKE

V četrtek, 23. 9. 2021, je bilo šolsko tekmovanje iz logike. Tekmovali so učenci od 4. do 9. razreda, žal dobitniki bronastih priznanj še niso znani.

V letošnjem šolskem letu je prišlo do spremembe v načinu tekmovanja. Najboljši tekmovalci 7. razredov se uvrstijo na državno tekmovanje, najboljši tekmovalci iz 8. in 9. razredov pa imajo najprej področno tekmovanje in nato možnost udeležbe na državnem tekmovanju.

Državno tekmovanje za sedmošolce in področno tekmovanje za tekmovalce 8. in 9. razredov bo v soboto, 16. 10. 2021, na OŠ Šenčur.

Z naše šole so se uvrstili:

7. razred

Elizabeta Plut, Maša Kavčič Rozman, Karolina Jere, Tilka Hutter in Taja Ovsenik Eržen

8. razred

Julija Plut, Tjaša Kuzmič in Enej Kralj

9. razred

Nina Antolič, Sara Frelih, Matevž Jošt, Tina Meglič in Ivana Vita Kokalj

Vsem tekmovalcem iskreno čestitam in želim obilo sreče in znanja na državnem oziroma področnem tekmovanju.

Mentorica

Tihana Smolej

Mamutov tek

V sredo 13.10.2021 so učenci predmetov NIP - Šport, Šport za sprostitev in Šport za zdravje...