Devetošolci raziskovalci pri naravoslovnih predmetih

l

6. oktobra, 2021

V torek, 5. 10. 2021, smo imeli učenci 9. razredov naravoslovni dan z naslovom Raziskovanje pri naravoslovnih predmetih. Naš razred je začel s kemijo. Tam smo opravili nekaj eksperimentov in na učni list zapisali naša opažanja. Naslednjo uro smo se ukvarjali s fiziko. Nekajkrat smo pretekli krajšo razdaljo, nato pa na podlagi svojega časa računali hitrost in pospešek. Tretjo uro smo pri biologiji opazovali raznovrstnost organizmov v naši okolici. Popoldne smo imeli še zbiralno akcijo papirja, ki smo ga pridno zbirali vse leto.

Besedilo: Nina Antolič, 9. b

Fotografije: Taja Rozman Bešič, 9. b

Zadnja obvestila:

SREČANJE Z LOVCEM

SREČANJE Z LOVCEM

V ponedeljek, 18. 10. 2021, smo imeli učenci 1. razredov PŠ Podbrezje in PŠ Duplje naravoslovni...

Iz knjižnice v kino

Iz knjižnice v kino

Učenci 7. razreda smo se razveselili, da gremo po dolgem času v kino. V četrtek, 14. oktobra 2021,...

Mamutov tek

Mamutov tek

V sredo 13.10.2021 so učenci predmetov NIP - Šport, Šport za sprostitev in Šport za zdravje...

Dostopnost