Šola v naravi v Strunjanu – 2. dan

l

29. septembra, 2021

V torek dopoldan smo imeli pouk in plavanje v bazenu. Po kosilu smo odšli peš v Piran. Na poti smo naredili postanek v Fiesi in se kopali v morju. Zatem smo si sprehodili po ozkih piranskih ulicah, na Tartinijevem trgu pa smo se ohladili s sladoledom. Šli smo tudi mimo prizorišča, kjer so snemali film Poletje v školjki, zato smo si ga zvečer ogledali.

Zadnja obvestila:

SREČANJE Z LOVCEM

SREČANJE Z LOVCEM

V ponedeljek, 18. 10. 2021, smo imeli učenci 1. razredov PŠ Podbrezje in PŠ Duplje naravoslovni...

Iz knjižnice v kino

Iz knjižnice v kino

Učenci 7. razreda smo se razveselili, da gremo po dolgem času v kino. V četrtek, 14. oktobra 2021,...

Mamutov tek

Mamutov tek

V sredo 13.10.2021 so učenci predmetov NIP - Šport, Šport za sprostitev in Šport za zdravje...

Dostopnost