Obiskal nas je Anže Jereb iz oddaje Volan

l

29. septembra, 2021

V ponedeljek, 27. 9. 2021, smo drugošolci dobili prav poseben obisk. Ker se v tem času veliko pogovarjamo o prometu in varnosti, je učenka Ajda v šolo povabila svojega očka, ki ima zelo zanimivo službo – je voditelj oddaje Volan na Kanalu A. V oddaji lahko izvemo novosti iz sveta avtomobilizma, pogosto pa slišimo tudi kakšno besedo o varnosti.

Voditelj Anže nam je predstavil svoje delo, ki je nadvse zanimivo. V težkem nahrbtniku se je skrival fotoaparat z velikanskim objektivom, pa kamera, slušalke in mikrofon … Vse to ga spremlja ves čas snemanja oddaje, ki traja tudi več dni. Učenci so mu zastavili ogromno vprašanj, največ pa o cenah avtomobilov prestižnih znamk. Učiteljici pa je zanimalo predvsem, kako je z varnostjo pri vožnji. Anže je nazorno razložil, kaj se zgodi pri trku, če nismo privezani. Vsi otroci so obljubili, da ne bodo nikoli pozabili na varnostni pas.

Pripravili: Maja Ovsenik in Nataša Zaletelj

Zadnja obvestila:

SREČANJE Z LOVCEM

SREČANJE Z LOVCEM

V ponedeljek, 18. 10. 2021, smo imeli učenci 1. razredov PŠ Podbrezje in PŠ Duplje naravoslovni...

Iz knjižnice v kino

Iz knjižnice v kino

Učenci 7. razreda smo se razveselili, da gremo po dolgem času v kino. V četrtek, 14. oktobra 2021,...

Mamutov tek

Mamutov tek

V sredo 13.10.2021 so učenci predmetov NIP - Šport, Šport za sprostitev in Šport za zdravje...

Dostopnost