Naš film nagrajen na mednarodnem festivalu

l

26. septembra, 2021

Na 15. mednarodnem filmskem festivalu ZOOM, ki ga organizira Pionirski dom Ljubljana, so v četrtek, 23. septembra 2021, podelili priznanja najboljšim otroškim in mladinskim filmom.

Našemu filmu Krjavelj, ki so ga ustvarile Ajda Navršnik (9. b), Ivana Vita Kokalj (9. a) in Sara Frelih ter Tina Meglič (9. c) pod mentorstvom Petre Korenjak Marčun in Tine Žagar Pernar, so dodelili priznanje za posebno omembo žirije v sekciji otroškega filma.

Žirija je v obrazložitvi zapisala, da film v tehniki kolaž animacije prikaže Krjavljev boj s hudičem, kreativno prirejen po knjižni predlogi Josipa Jurčiča. Med scenami prehaja z lepimi montažnimi prehodi ter animacijo ves čas dopolnjuje z domiselnimi zvočnimi efekti.  

Dogodek je povzel tudi MMC RTV Slovenija, kjer si lahko film OŠ Naklo (skupaj z ostalimi nagrajenimi) tudi ogledate.

Čestitke mladim filmarkam!

Zadnja obvestila:

Iz knjižnice v kino

Iz knjižnice v kino

Učenci 7. razreda smo se razveselili, da gremo po dolgem času v kino. V četrtek, 14. oktobra 2021,...

Mamutov tek

Mamutov tek

V sredo 13.10.2021 so učenci predmetov NIP - Šport, Šport za sprostitev in Šport za zdravje...

Dostopnost