Strunjan 4. dan

l

24. septembra, 2021

Včeraj zvečer smo si ogledali film Poletje v školjki, v katerem smo prepoznali marsikaj kar smo videli in se naučili o solinah. Danes pa smo po zajtrku imeli preizkus plavanja in osvojili kar 6 zlatih delfinčkov. Obiskal nas je gospod ravnatelj in nam podelil nagrade za osvojene dosežke v plavanju. Ker nas že cel dan razvaja sonce, smo ob obali risali obmorsko pokrajino. Še zadnjič smo se odpravili na plavanje v morju in zunanjem bazenu ter se pomerili v športnih igrah. Pred večerjo smo dobili še nagrade za najbolj urejene sobe. Ker imamo še veliiiiiiiiiko energije, nas zvečer spet čaka sladoled, ki si ga bomo zaslužili s pohodom do Portoroža.

Jutri pa po zajtrku in pakiranju sledi še ogled Postojnske jame, potem pa SE VIDIMO V NAKLEM.

Hvala, ker ste nas spremljali. 😊

Učenci in učitelji-ce

Zadnja obvestila:

Iz knjižnice v kino

Iz knjižnice v kino

Učenci 7. razreda smo se razveselili, da gremo po dolgem času v kino. V četrtek, 14. oktobra 2021,...

Mamutov tek

Mamutov tek

V sredo 13.10.2021 so učenci predmetov NIP - Šport, Šport za sprostitev in Šport za zdravje...

Dostopnost