Naš film uvrščen v tekmovalni program festivala

l

22. septembra, 2021

Animirani film z naslovom Krjavelj, ki je v okviru proslave ob kulturnem prazniku nastal v lanskem šolskem letu, se je uvrstil v tekmovalni program 15. mednarodnega filmskega festivala ZOOM, ki ga organizira Pionirski dom Ljubljana.

Filmskih projekcij na festivalu so se v torek, 21. septembra 2021, udeležile ustvarjalke Ajda Navršnik (9. b), Ivana Vita Kokalj (9. a) in Sara Frelih ter Tina Meglič (9. c) ter mentorici Petra Korenjak Marčun in Tina Žagar Pernar.

Zadnja obvestila:

SREČANJE Z LOVCEM

SREČANJE Z LOVCEM

V ponedeljek, 18. 10. 2021, smo imeli učenci 1. razredov PŠ Podbrezje in PŠ Duplje naravoslovni...

Iz knjižnice v kino

Iz knjižnice v kino

Učenci 7. razreda smo se razveselili, da gremo po dolgem času v kino. V četrtek, 14. oktobra 2021,...

Mamutov tek

Mamutov tek

V sredo 13.10.2021 so učenci predmetov NIP - Šport, Šport za sprostitev in Šport za zdravje...

Dostopnost