Obiskali so nas gasilci

l

13. septembra, 2021

V petek, 10. 9. 2021, so učence 1. triletja na šolskem igrišču obiskali prostovoljni gasilci iz Gasilskega društva Naklo: Jože, Anže in Eva. Razkazali so nam skoraj novo gasilsko vozilo, preizkusili pa smo se lahko tudi v pravih gasilskih vajah: zbijanju konzerve s curkom in škropljenju s pravo gasilsko cevjo.

V svoje vrste vabijo vse otroke od 6. leta dalje. Vključevanje mladih je ena od osnovnih nalog vsakega prostovoljnega gasilskega društva, saj brez mladih ni prihodnosti. Več lahko izveste na njihovi spletni strani: https://www.pgdnaklo.si/

Pripravila: Maja Ovsenik

Zadnja obvestila:

Strunjan 4. dan

Strunjan 4. dan

Včeraj zvečer smo si ogledali film Poletje v školjki, v katerem smo prepoznali marsikaj kar smo...

ŠESTOŠOLCI NA EKSKURZIJI

ŠESTOŠOLCI NA EKSKURZIJI

V sredo, 22. 9. 2021, smo se šestošolci ob 7.20 zbrali na parkirišču pri šoli in se nato odpravili...

Dostopnost