Priprave na Cankarjevo tekmovanje za osmo- in devetošolce

l

12. septembra, 2021

Osmo- in devetošolce prijazno vabim na priprave na Cankarjevo tekmovanje. Tema letošnjega tekmovanja je humor.Za šolsko in regijsko tekmovanje morate tekmovalci prebrati knjigo Nataše Konc Lorenzutti Gremo mi v tri krasne, za državno tekmovanje pa še knjigo Janje Vidmar Elvis Škorc, genialni štor. Priprave bodo potekale ob ponedeljkih šesto šolsko uro in četrtkih peto šolsko uro, vedno v učilnici slo1. Udeležite se enega od obeh terminov na teden. Začnemo v ponedeljek, 20. septembra.
Še to: šolsko tekmovanje bo že 9. novembra, zato se kar lotite branja. V šolski knjižnici so knjige že na voljo.
Veselim se že pogovora z vami!
Jasna Zupan

Zadnja obvestila:

Obvestilo o pojavu uši

Spoštovani starši, sporočamo vam, da so se na naši šoli spet pojavile uši.Uši so stalno prisotne v...

Dostopnost