Tabor v Brežicah – 4. dan

l

9. septembra, 2021

Zadnji dan štiridnevnega tabora za osmošolce se je začel z majhnim presenečenjem za slavljenca Nemanja, nadaljeval pa z veslanjem. S kanuji smo prevozili 10-kilometrski odsek Krke in se nekateri v vodi tudi osvežili.

Po kosilu smo jo že ubrali proti domu in se na poti ustavili še na zadnji vmesni točki – v samostanu Stična.

O vtisih z današnjega dne kot običajno povedo več fotografije. Le-te sta v vseh dneh prispevala Matija Šavs in Julija Jelenc, ki sta z Enejem Kraljem vsak večer skrbela tudi za njihovo objavo. Hvala, Matija, ker nam bodo zaradi tvojega fotografskega aparata prijetni trenutki tabora ostali v spominu še dolgo časa 🙂

Razredničarke in spremljevalci smo izjemno ponosni na prav vse udeležence tabora, ker so spoštovali dogovore in pokazali visoko stopnjo odgovornosti. Verjamemo, da so številne prigode pomagale še bolj utrditi vezi med vsemi nami. Bilo nam je v veselje 🙂

Zadnja obvestila:

Strunjan 4. dan

Strunjan 4. dan

Včeraj zvečer smo si ogledali film Poletje v školjki, v katerem smo prepoznali marsikaj kar smo...

ŠESTOŠOLCI NA EKSKURZIJI

ŠESTOŠOLCI NA EKSKURZIJI

V sredo, 22. 9. 2021, smo se šestošolci ob 7.20 zbrali na parkirišču pri šoli in se nato odpravili...

Dostopnost