Tabor v Brežicah – 2. dan

l

7. septembra, 2021

Polovica tabora je že za nami, skoraj smo se že navadili, da na pogrešamo več toliko staršev 🙂

Danes smo po jutranji telovadbi obiskali delavnice učiteljev: izdelava cofkov in kolaža, snemanje stop motion animacije, sproščanje, body persussion, uvod v biologijo in priprava e-prosojnic na prenosnih računalnikih.

Popoldne smo bili v Posavskem muzeju Brežice, ki se nahaja čisto blizu našega hostla. Tam smo fantje rezbarili in izdelali ulitke iz voska v obliki krškopoljskega prašička, punce pa zapestnice iz medenine.

Komaj čakamo plavanje jutri!

Zadnja obvestila:

SREČANJE Z LOVCEM

SREČANJE Z LOVCEM

V ponedeljek, 18. 10. 2021, smo imeli učenci 1. razredov PŠ Podbrezje in PŠ Duplje naravoslovni...

Iz knjižnice v kino

Iz knjižnice v kino

Učenci 7. razreda smo se razveselili, da gremo po dolgem času v kino. V četrtek, 14. oktobra 2021,...

Mamutov tek

Mamutov tek

V sredo 13.10.2021 so učenci predmetov NIP - Šport, Šport za sprostitev in Šport za zdravje...

Dostopnost